Napisz Zadzwoń

Paulina Rozpara


Paulina jest magistrem inżynierem Technologii Żywności Krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. Po zakończeniu studiów miała jeszcze wiele pomysłów na swoją zawodową przyszłość i tak ukończyła podyplomowe studia Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego. Prace w ArtDent rozpoczęła jako rejestratorka stomatologiczna ponad 2 lata temu i to był strzał w dziesiątkę.

Odbyła liczne szkolenia Profesjonalnej Obsługi Pacjenta, prowadzenia profesjonalnej rejestracji. Aktualnie jest koordynatorem zespołu ArtDent, do jej zadań należy min. kierowanie pracą rejestratorek oraz asystentek, a jej celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie Pacjenta z przebytej wizyty. Paulina jest ambitna i uważa, że zawsze jest czas na doskonalenie siebie i podnoszenie swoich kompetencji, dlatego w przyszłości planuje poszerzenie zdolności kierowniczych i menadżerskich.

Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia, zapalona rowerzystka, podróżniczka, uwielbia kino akcji i przejmujące kryminały. Amatorka fotografii – zamyka wszystkie najpiękniejsze wspomnienia w albumach ze zdjęciami, które regularnie prowadzi.