Napisz Zadzwoń

Nasz sprzęt

Bezprzewodowy skaner wewnątrzustny CS 3800

Bezprzewodowy skaner  daje  możliwość pobierania niezwykle dokładnych i precyzyjnych  cyfrowych wycisków - rewolucyjna szybkość i jakość skanowania. Skaner umożliwia otrzymacie w ciągu kilku sekund wirtualnego obrazu jamy ustnej - eliminuje wykonywanie analogowych wycisków za pomocą mas wyciskowych - jest niezastąpiony u pacjentów z odruchem wymiotnym, umożliwia analizę i planowanie  prac protetycznych, jest niezwykle precyzyjny - uzupełnienia protetyczne są bardzo dokładne - umożliwia nam tez szybkie konsultacje z  laboratoriami technicznymi i innymi lekarzami.

TOMOGRAFIA CYFROWACT, czyli tomografia komputerowa, to precyzyjne obrazowanie pozwalające na dokładną diagnostykę oraz planowanie leczenia w zakresie periodontologii, chirurgii, ortodoncji, endodoncji i diagnostyki stawów skroniowo – żuchwowych.

Niezwykle istotne znaczenie odgrywa w planowaniu i leczeniu implantologicznym, dając możliwości dokładnego pomiaru grubości kości i precyzyjnego zaplanowania lokalizacji implantu. Posiadamy 8 rentgenów i kamery w każdym gabinecie.

Sprzęt ten łączy w sobie cechy 2D i 3D czyli daje możliwości obrazowania panoramicznego i tomografii 3D (obraz w trzech płaszczyznach).

RADIOWIZJOGRAFIASystem radiowizjografii cyfrowej firmy KODAK umożliwia w ciągu niespełna minuty pojawienie się zdjęcia na monitorze, które od razu można omówić z Pacjentem. Dawka promieniowania jest 10-krotnie mniejsza niż przy zdjęciu tradycyjnym na kliszy. Zdjęcie może być w każdej chwili wydrukowane.

MIKROSKOP

Mikroskop niemieckiej firmy KAPS daje powiększenie pola widzenia do 25x, zwiększa precyzję pracy, umożliwia poradzenie sobie z takimi przypadkami jak niedrożności, usuwanie złamanych narzędzi, sztyftów, cementu, opracowanie cienkich, zakrzywionych kanałów, zamykanie perforacji.

Efektem są dużo lepsze wyniki leczenia, które zwłaszcza przy takich zabiegach jak leczenie kanałowe zwiększają szanse na sukces.

THE WAND

The Wand jest nowoczesnym urządzeniem do wykonywania znieczuleń miejscowych.

Urządzenie zapewnia:
  • bezbolesne dozowanie środka znieczulającego
  • bezpieczeństwo wynikające z komputerowej kontroli procesu znieczulenia
  • komfort psychiczny i brak stresu podczas zabiegu
  • vszczególnie polecane w leczeniu dzieci

SYSTEM B OBTURA

Systemy tzw. płynnej gutaperki-pozwala na szczelne i szybkie wypełnienie kanału w trakcie leczenia endodontycznego.

W urządzeniu zastosowano najnowocześniejszą technologię umożliwiającą pomiar temperatury i utrzymującą automatycznie stałą, nastawioną temperaturę wyświetloną na ekranie. Końcówka wykonana ze specjalnego stopu, dzięki czemu osiąga nastawioną temperaturę w niezwykle krótkim czasie.

AIRFLOW® PROPHYLAXIS MASTER

Kompleksowa profilaktyka - doskonałe połączenie skalera ultradźwiękowego wykorzystującego technologię New Piezon® No Pain z piaskarką AIR-FLOW®do piaskowania nad- i poddziąsłowego oraz oczyszczania implantów.

Lampa FotoSan 630 LAD

Lampa do terapii fotodynamicznej. Służy do leczenia infekcji w jamie ustnej. Dezynfekcja odbywa się przy pomocy preparatu błękitu toluidyny, który jest aktywowany światłem czerwonym, pochodzącym z lampy, dzięki czemu zostaje wytworzony tlen singletowy niszczący patogenne mikroorganizmy. Światło lampy skutecznie niszczy bakterie, wirusy i grzyby. Dzięki zastosowaniu błękitu i lampy uzyskujemy efekt przeciwzapalny. Jest wyjątkowo skuteczna w leczeniu - spłycaniu kieszeni przyzębnych w paradontozie, dezynfekcji kanałów korzeniowych w endodoncji, leczeniu periimplantitis wokół implantów. Terapię LAD można stosować wielokrotnie ponieważ nie występują żadne efekty uboczne.

Laser diodowy PRIMO MEDENCY

Technologia laserowa wykorzystywana jest w chirurgii, periodontologii, endodoncji, protetyce, stomatologii estetycznej . Efekty wybielania jakie uzyskujemy ta metoda sa spektakularne i natychmiastowe, a uśmiechy naszych pacjentów jeszcze bielsze i ładniejsze :)

Stosowanie lasera skraca czas zabiegów, obniża ryzyko powikłań do minimum i pozwala uzyskać najwyższą precyzję działania. Zabiegi wykonywane z użyciem lasera są bezkrwawe, redukują odczuwanie bólu, gwarantują dobrą widoczność pola zabiegowego. Rany goją się szybko, bez blizn.

Dbając o zadowolenie
naszych Pacjentów


zapewniamy materiały najwyższej jakości czołowych marek świata
stomatologii, sprzęt wysokiej generacji na najwyższym światowym
poziomie,
a także współpracujemy z najlepszymi laboratoriami
protetycznymi w Krakowie.

PIASKARKI

Piaskarki firmy KAVO, EMS pozwalają na dokładne i precyzyjne usunięcie osadu nazębnego.

ENDOMETRY

Urządzenia służące do mierzenia długości kanału korzeniowego w procesie leczenia endodontycznego.

KAMERY WEWNĄTRZUSTNE

Pozwalają zobaczyć na ekranie problemy z jakimi się zgłasza Pacjent. Ułatwiają planowanie leczenia, kontrolowanie stanu higieny.

RENTGENY TROPHY, GENDEX
Pełne skomputeryzowanie gabinetu.

KOFERDAM
To jednorazowy płatek gumy, który zakłada się na leczony ząb. Zapewnia on idealną widoczność oraz izoluje od śliny, krwi i płynów stosowanych w trakcie leczenia. Przekłada się to na jakość i trwałość wypełnienia oraz długotrwały efekt leczenia.

LAMPY POLIMERYZACYJNE DIODOWE
Umożliwiają polimeryzację wypełnień światłem halogenowym.

AUTOKLAW
Urządzenie służące do sterylizacji narzędzi.

Licznik 2 Sprzęt

MIKROSKOPY
WYKWALIFIKOWANYCH LEKARZY
TOMOGRAFII ROCZNIE
PODANYCH ZNIECZULEŃ