Napisz Zadzwoń

Dr Marta Gibas-Stanek


W małym ciele wielki duch – tak można by było jednym zdaniem określić dr Martę. Drobniutka Pani doktor jest Absolwentką Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, a tytuł specjalisty ortodoncji uzyskała w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie.

Swoją karierę opiera na stałym rozwoju, często można ją spotkać na kursach i kongresach, gdzie poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii i ortodoncji. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Doktor Marta współpracując z każdym Pacjentem, pokazuje wysoki poziom swoich kompetencji, dzięki czemu z ogromnymi sukcesami dba o prawidłowy rozwój zgryzu małych Pacjentów oraz tych dorosłych, spełniając ich marzenia o prostym i pięknym uśmiechu. Współpracuje z pozostałymi lekarzami, przygotowując uzębienie do leczenia protetycznego, zwracając uwagę na oczekiwania Pacjenta i osiągnięcie optymalny efektu końcowego. Wysoka estetyka oraz zadowolenie pacjenta to jedne z najważniejszych spraw, na które doktor z pewnością zwróci uwagę.

Prywatnie posiadaczka urokliwej kotki Marlenki i entuzjastka zdrowego trybu życia. W wolnych chwilach odpoczynku chętnie sięga po książki literatury faktu i powieści opartych na zdarzeniach autentycznych.