Napisz Zadzwoń

Karolina Kabała


Karolina jest dyplomowanym Technikiem Dentystycznym oraz Asystentką Stomatologiczną Szkoły TebEdukacja w Częstochowie. Uważa, że stale należy podnosić swoje kwalifikacje i doskonalić się w zawodzie i dlatego często bierze udział różnych szkoleniach, a na swoim koncie ma już następujące: „Kurs medyczny doszkalający Polskiego Towarzystwa Techników Dentystycznych”, „Zapobieganie zakażeniom w praktyce stomatologicznej”, „Kwasowa Erozja Szkliwa i Zębiny”, „Pierwsza pomoc przedmedyczna”. Łatwo ją rozpoznać w gabinecie ArtDent: sympatyczna zawsze uśmiechnięta posiadaczka cudownego aparatu ortodontycznego.

Jako asystentka stomatologiczna dba o to, by współpraca z Lekarzem przebiegłą sprawnie i komfortowo. Dokłada wszelkich starań, aby swoją opiekę i delikatność przekazać każdemu Pacjentowi – wieży, że dzięki temu będą oni się czuć bezpiecznie i maksymalnie komfortowo.

W wolnych chwila Karolina jest zapalonym podróżnikiem, niestraszne jej są wyprawy spontaniczne z wielkim plecakiem na plecach. W chwilach lenistwa uwielbia przysiąść do bogatej kolekcji filmów Quentina Tarantino czy Woodyego Allena.