Napisz Zadzwoń

Jowita Kuprianowicz


Jowita z wykształcenia jest technikiem ekonomistą, jednak praca z tabelkami i kalkulatorem nie skradła jej serca. Postanowiła rozwijać się w kierunku asystentki stomatologicznej i tak zdobyła dyplom Wojewódzkiej Szkoły Policealnej w Wejherowie, a w tym momencie dokształca się w Krakowskiej Szkole Sukces Edukacja, zdobywając niezbędną wiedzę potrzebną higienistce stomatologicznej.

W gabinecie ArtDent pracuje na stanowisku asystentki chirurgicznej oraz stomatologicznej, dbając o komfort Pacjenta będącego na fotelu. Jowita sama o sobie mówi:

„Moja droga zawodowa była długa ale warta tego czym obecnie się zajmuję. Teraz wiem, że jestem we właściwym miejscu i że się spełniam. Najlepszą satysfakcję, jaką daje mi praca, jest uśmiech i zadowolenie Pacjenta – bezcenne.”

Jowita jest zapalonym rowerzystą i to właśnie rower jest jej głównym środkiem komunikacji. Stara się namawiać wszystkich bliskich, przyjaciół i rodzinę do aktywnych form wypoczynku. Uwielbia czas spędzony w rodziną: synem Oliwierem i mężem Karolem.