Napisz Zadzwoń

Dr Ewa Pieczyńska


Założycielką i współwłaścicielką gabinetu ArtDent. W 1997 roku ukończyła dwa kierunki na Śląskiej Akademii Medycznej w Ligocie i Zabrzu: wydział lekarski i stomatologiczny. Po odbyciu specjalizacji w Krakowie i złożeniu egzaminu specjalizacyjnego w dniu 5 kwietnia 2007 r. przed Państwową Komisją Egzaminacyjną uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji.

Przez wszystkie lata Pani doktor stale rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, kursach praktycznych z zakresu protetyki, okluzji, projektowania uśmiechu, wykonywania dużych rekonstrukcji z zastosowaniem koron ceramicznych i licówek porcelanowych. Posiada ponad 15 -letnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych prac protetycznych mających na celu poprawę estetyki.

Jest perfekcjonistką w tym, jak leczy. Jest szybka, dokładna, zawsze uśmiechnięta i życzliwa, bardzo komunikatywna i serdeczna. Wkłada całe całe serce w proces leczenia. Jest zafascynowana tworzeniem nowego uśmiechu, całym procesem projektowania, wizualizacją, zdjęciami fotograficznymi. Zawsze myśli i zastanawia się nad fakturą, głębią i naturalnym wyglądem przyszłych licówek, koron czy wypełnień. Wszystkie prace Pani doktor wykonane są zawsze z troską o tkanki przyzębia, charakteryzuje je szczególna dbałość o szczegóły anatomiczne i najwyższa jakość. Oprócz pracy z Pacjentem przy fotelu niesłychanie ważny dla niej jest zespół ludzi, jakim się otacza. Wymaga od wszystkich profesjonalizmu, uśmiechu i zaangażowania, dba o to, by atmosfera w gabinecie była serdeczna a obsługa Pacjenta na najwyższym poziomie.

Wolne chwile spędza z Rodziną. Mama dwóch uroczych synów. Lubi szybką jazdę na nartach, regularnie trenuje, lubi podróżować, uwielbia dobrą i wyszukaną kuchnię. Lubi gotować, czytać, spotykać się ze znajomymi. Myśli dużo o zdrowym stylu życia, o jakości jedzenia, o ruchu, o pozytywnym myśleniu