Napisz Zadzwoń

Dr Hanna Osuch


Hanna Osuch – lekarz dentysta

Współwłaścicielka i współzałożycielka gabinetu Stomatologicznego ArtDent. Absolwentka kierunku Lekarsko-Dentystycznego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego z 1996 roku. Od roku 2001 posiada specjalizację w zakresie stomatologii ogólnej. W swojej pracy zawodowej szczególnie interesuje się zagadnieniami nowoczesnej stomatologii estetycznej i odtwórczej. Projektuje i wykonuje licówki, korony, mosty, inlaye i wysoce estetyczne wypełnienia. Pracuje w powiększeniu co przekłada się na precyzję, a tym samym najwyższą jakość i trwałość wykonywanych prac.

Empatia oraz szerokie spojrzenie na leczenie pacjenta wraz z pasją i chęcią pogłębiania swojej wiedzy, a także nabywania nowych umiejętności klinicznych sprawiają, że pacjenci cenią ją za zaangażowanie oraz profesjonalizm. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc czynny udział w licznych kursach, konferencjach i zjazdach naukowych. Aktualnie poszerza swoją wiedzę w zakresie planowania okluzji i artykulacji.

Jednym z priorytetów zawodowych było stworzenie w pełni profesjonalnej i nowocześnie wyposażonego gabinetu. W pracy z w pełni zaangażowanym zespołem dokłada wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie, komfortowo, otoczony troskliwą opieką. Prywatnie żona chirurga, mama studenta medycyny i nastoletniej córki. Miłośniczka żeglarstwa i dobrego kina. Wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi i życie rodzinne.